Компанія "Коммаш" лідер на ринку промислових компресорів в Україні!

Здійснюємо поставки продукції промислового призначення виробництва підприємств України. Поставка обладнання здійснюється за прямими договорами. Ціна залежить від форми, термінів оплати і кількості виробів в партії поставки. Питання про вартість, придбання компресорного обладнання, запчастин, укладення договору на поставку, порядок і строки розрахунків, відвантаження обладнання ви можете задати в розділі контакти.

 

Професійна консультація

Досвідчена команда

Більше 20 років досвіду

 

  Компанія «Коммаш» - це спеціалізоване підприємство з поставок компресорного устаткування виробництва ТОВ «Промеквіпмент» і ПрАТ "Мелком". Наше підприємство засноване в 1998 році і має багаторічний досвід поставок обладнання в держави СНД.

  Високий технічний рівень компресорного устаткування, можливість їх застосування в різних кліматичних зонах визначають попит на ринках СНД, Європи та Азії. Всі наші вироби сертифіковані. На підприємстві працює інженерний центр, який, спільно з відділом маркетингу, займається вивченням потреби ринку в даному обладнанні. Наші фахівці нададуть Вам кваліфіковану допомогу у виборі компресорного устаткування, комплектації під замовлення складного технологічного обладнання, його експлуатації в гарантійний та післягарантійний період (пуско-налагодження, профілактики, капітальний ремонт).

  • Поставка обладнання та запчастин до нього здійснюється за прямими договорами.
  • Ціна залежить від форми, термінів оплати і кількості виробів в партії поставки.
  • Термін поставки обладнання 5-45 днів, запчастин 2-30 днів.
  • Відвантаження продукції здійснюється за допомогою транспортних компаній в будь-який регіон СНД.
  • Питання вартості, придбання обладнання, запчастин, укладення договорів на поставку, порядок і строки розрахунків, відвантаження обладнання ви можете задати в формі зворотного зв'язку, через контактні телефони (факс) або по електронній пошті.
  • Для зручності Російських замовників оплата проводиться на наш філія в Російській федерації.
  • Розбирання та пошук несправностей.
  • Заміна поламаних запчастин.
  • Відновлення деталей, які підлягають ремонту.
  • Збірка після усунення несправностей.
  • Запуск і перевірка роботи.

  На ремонт приймаються компресори виробництва ТОВ «Промеквіпмент» і ПрАТ "Мелітопольський компресор". Коли компресор доставляють до нас, ми проводимо його дефектовку (виявлення несправностей). Складається дефектний акт з вартістю робіт і запчастин для заміни. Після цього акт відправляється Вам на узгодження. Ми гарантуємо дотримання термінів ремонту, про які з Вами домовимося.

  Наші досягнення

  За роки роботи ми забезпечили роботу сотень підприємств на території України, РФ та інших країн СНД

  352

  Кількість клієнтів

  1537

  Вироблено компресорів

  95%

  Задоволених клієнтів